Souvenir Expo Greece Parosies 2020 Fuarı

Yunanistan’ın #Atina şehrinde düzenlenen SOUVENIR EXPO GREECE – PAROSIES 2020 Hediyelik Eşya ve Promosyon Fuar’na katılım sağlayan yönetim kurulu üyelerimiz Murat Eren, Orhan Navriz, Ali Özbilen ve Tarık Güncü’yü tebrik ediyor, hafta sonuna dek açık kalacak olan fuarda başarılar diliyoruz.

PSI 2020 Düsseldorf Fuar Açılışı Ziyaretleri

Genel Başkanımız Sn. Ömer Karatemiz, İTO Başkan Yardımcısı Sn. İsrafil Kurulay, Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Münir Üstün, İTO Meclis Üyeleri ve İTO Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Özcan Tokel fuarın açılışına katılarak Düsseldorf Başkonsolosu Sn. Ayşegül Gökçen Karaarslan ve Ticaret Ataşesi Sn. Anıl Gürtuna Kaya ile katılımcı üye firmalarımızı ziyaret etti.

İTO Başkan Yardımcısı İsrafil Kuralay Dernek Standımızı Ziyaret Etti

İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı İsrafil Kuralay, Yönetim Kurulu Üyesi Münir Üstün ve İTO Meclis üyeleri PSI 2020 Fuar’ında dernek standımızı ziyaret ettiler. PSI Fuarı Türkiye Milli katılımını gerçekleştiren İstanbul Ticaret Odası’na sektörümüzün gelişimi adına verdikleri güçlü destekten ötürü teşekkür ediyoruz.

PSI CEO’su Michael Freter ile Görüşme Gerçekleştirildi

PSI 2020 Fuarı’nın ikinci gününde PROMASİAD standında misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. PSI CEO’su Michael Freter ile önümüzdeki dönemde derneğimiz ve PSI işbirliği üzerinde verimli bir görüşme gerçekleştirdik.